Přihlašování na jarní pololetí 2023

Našim členům, kteří mají předplacené cvičení na jedno pololetí, připomínáme, že toto pololetí bude končit 9.2. (v Letohradské kvůli jarním prázdninám o týden později, 16.2.) Budeme potěšeni, pokud se rozhodnete ve cvičení pokračovat i v dalším pololetí, které bude probíhat od 13.2. (v tělocvičně v Letohradské od 20.2.) do 19.6. 2023.

Níže najdete návod, jak si zajistit své místo na stejném cvičení nebo případně jak změnit cvičení na jiný den nebo do jiné tělocvičny. Máte-li zakoupenou permanentku na deset termínů, tato informace se Vás netýká, dalších deset cvičení si můžete zakoupit kdykoliv, když stávající termíny vyčerpáte.

Protože jóga je nejpřínosnější při pravidelném a dlouhodobém cvičení a protože si vážíme toho, že řada našich členů navštěvuje naše cvičení již řadu let, tak stejně jako v předchozích pololetích mají naši členové přednost při registraci na cvičení, které momentálně navštěvují. Následně budou mít naši členové možnost změnit cvičení v rámci našeho Klubu a teprve poté bude registrace umožněna novým zájemcům. 

Termíny registrací:
Od 23.1. 9:00 - pro naše členy, kteří chtějí pokračovat ve stejném cvičení
Od 30.1. 9:00 - pro naše členy, kteří si přejí změnit cvičení
Od 6.2. 9:00 - pro nové členy. 

Postup registrace:
1. Přihlásíte se na stránce klub.jogini.cz svým emailem a heslem. Pokud si své heslo nepamatujete, můžete si ho obnovit kliknutím na odkaz "obnovit" pod rámečkem heslo.
2. Po přihlášení zvolíte v horní liště Mé objednávky.
3. Kliknete vpravo nahoře na Nová objednávka.
4. Zvolíte "Pololetní předplatné na pravidelné lekce" a vyberete si cvičení, které chcete navštěvovat. V týdnu od 23.1. Vám systém nabídne jen Vaše současné cvičení, v týdnu od 30.1. všechna naše cvičení, ve kterých je volná kapacita.
5. Zvolte "Odeslat objednávku". Systém Vám vygeneruje variabilní symbol pro platbu.
6. Uhraďte cvičení podle pokynů. Dbejte, prosím, na uvedení správného variabilního symbolu, aby se platba automaticky spárovala s Vaší objednávkou.
V případě problémů nás kontaktujte na emailu: info@jogini.cz

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na setkání na cvičení.