Často kladené otázky

Proč trvá cvičení 2 hodiny? Jinde mají cvičení kratší.

Protože chceme důkladně rozhýbat celé tělo a věnovat se i částem, které se často opomíjejí. Protože nechceme ošidit ani úvodní a závěrečnou relaxaci, které jsou nedílnou součástí jógového cvičení.

Proč si nemohu kupovat jen jednotlivé lekce?

Protože pak by na každé cvičení mohli přicházet i naprostí začátečníci a cvičitelé by museli na každém cvičení vysvětlovat úplné základy. Tím, že přijímáme nové členy jen dvakrát ročně, vysvětlí v této době cvičitelé pro začátečníky základy jógového pohybu, základní typy dechu, seznámí cvičence se základními pozicemi a jógovými sestavami. V dalších lekcích pak může cvičitel na základy navázat a cvičenci se mohou seznamovat s dalšími ásanami a dosahovat většího pokroku.

Na začátku každého pololetí ale nabízíme zájemcům možnost zakoupit jednu zkušební lekci, aby viděli, zda jim naše cvičení bude vyhovovat.

Co potřebuji s sebou na cvičení?

Jen podložku, ideálně protiskluznou, a pohodlný oděv, který Vás nebude omezovat v pohybu. Cvičíme bez bot, proto doporučujeme ponožky, také mohou být protiskluzné. Na závěrečnou relaxaci si můžete přinést deku nebo mikinu s dlouhým rukávem.

Co když si zaplatím cvičení na celé pololetí a pak se zraním nebo dlouhodobě onemocním?

V takovém případě Vám samozřejmě na základě lékařského potvrzení zaplacené členství buď převedeme do dalšího pololetí, nebo vrátíme peníze za neodchozenou část pololetí. V takových případech nás kontaktujte, vyřešíme individuálně.