Pojďte s námi cvičit!

Přihlášku vyplňte online.

Úplně dole na konci přihlášky je třeba zmáčknout tlačítko „Odeslat“ a před tím potvrdit zaškrtnutím souhlas se zpracováním údajů a kontrolní políčko "Nejsem robot". Po odeslání přihlášky přijde obratem na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzovací e-mail s dalšími informacemi. Kdyby potvrzovací e-mail nedorazil, vyplňte prosím a odešlete přihlášku znovu. V případě jakýchkoliv problémů s odesláním a potvrzením nás můžete kontaktovat prostřednictvím záznamníku přihlašovací linky a zanechat nám vzkaz na záznamníku, abychom se mohli s vámi spojit (224 812 886).

Zájemce zveme na cvičení prostřednictvím e-mailové pošty. V případě, že máte spolehlivou e-mailovou adresu, není nutné vyplňovat údaje o bydlišti. Povinné položky k vyplnění jsou označeny hvězdičkou. Obratem automaticky dostanete na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzení přihlášky s dalšími informacemi.

Cvičení probíhají ve 2 pololetních cyklech v délce 120 min. V podzimním a zimním pololetí cvičíme v říjnu až lednu, v jarním pololetí od února do začátku června. Návštěva cvičení je možná 1 x i vícekrát v týdnu podle výše členského příspěvku. Cvičení probíhají v Praze 1, poblíž Staroměstského nám. a v Praze 2, poblíž Karlova nám.

Mladší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 18.15 16.45
18.45
16.45

Starší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
16.45 a 18:45 - - 18.15

Speciální gymnastika jógy (do 35 let) cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 - - 18.45

Zájemci, kteří mají doporučení od našeho aktivního člena, dostanou slevu z pololetního poplatku 100 Kč a náš člen 150 Kč. Stačí pouze zvolit tuto volbu v rubrice „odkud“ a vyplnit e-mailovou adresu našeho člena.

Přihláška

Zpráva o stavu

Omlouváme se, ale přihlašování není momentálně možné. Přihlašovací formulář na podzimní pololetí bude otevřen koncem června 2019.

Informace o zahájení přihlašování

Chcete-li být informováni, jakmile zahájíme přihlašování na další pololetí, vyplňte do pole níže Váš email potvrďte kliknutím na tlačítko "Informujte mne".