Pojďte s námi cvičit!

Přihlášku, prosím, vyplňte online. Povinné položky k vyplnění jsou označeny hvězdičkou !!

Úplně dole na konci přihlášky je třeba zmáčknout tlačítko „Odeslat“ a před tím potvrdit zaškrtnutím souhlas se zpracováním údajů a vypočítat příklad pro ověření, že nejste robot. Po odeslání přihlášky přijde obratem na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzovací e-mail s dalšími informacemi. Kdyby potvrzovací e-mail nedorazil, vyplňte prosím a odešlete přihlášku znovu. V případě jakýchkoliv problémů s odesláním a potvrzením nás můžete kontaktovat prostřednictvím záznamníku přihlašovací linky a zanechat nám vzkaz na záznamníku (jméno a tel. číslo), abychom se mohli s vámi spojit (224 812 886). 

Zájemce zveme na cvičení prostřednictvím e-mailové pošty. V případě, že máte spolehlivou e-mailovou adresu, není nutné vyplňovat údaje o bydlišti. Obratem automaticky dostanete na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzení přihlášky s dalšími informacemi.

Cvičení probíhají v délce 120 min ve 2 pololetních cyklech. V podzimním a zimním pololetí cvičíme v říjnu až lednu, v jarním pololetí od února do začátku června. Návštěva cvičení je možná 1 x i vícekrát v týdnu podle výše členského příspěvku. Cvičení probíhají v Praze 1, poblíž Staroměstského nám. a v Praze 2, poblíž Karlova nám.

Mladší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 18.15 16.45
18.45
16.45

Starší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
16.45 a 18:45 - - 18.15

Jógová gymnastika (do 35 let) cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 - - 18.45

Zájemci, kteří mají doporučení od našeho aktivního člena, dostanou slevu z pololetního poplatku 100 Kč a náš člen 150 Kč. Stačí pouze zvolit tuto volbu v rubrice „odkud“ a vyplnit e-mailovou adresu našeho člena.

Přihláška

Zpráva o stavu

Omlouváme se, ale přihlašování není momentálně možné. Přihlašovací formulář na podzimní pololetí bude otevřen začátkem července 2020. Níže můžete uvést Váš email, na který Vás následně upozorníme při otevření přihlášky.

Informace o zahájení přihlašování

Chcete-li být informováni, jakmile zahájíme přihlašování na další pololetí, vyplňte do pole níže Váš email potvrďte kliknutím na tlačítko "Informujte mne".