Pojďte s námi cvičit!

Přihlášku, prosím, vyplňte online. Povinné položky k vyplnění jsou označeny hvězdičkou !!

Úplně dole na konci přihlášky je třeba zmáčknout tlačítko „Odeslat“ a před tím potvrdit zaškrtnutím souhlas se zpracováním údajů a vypočítat příklad pro ověření, že nejste robot. Po odeslání přihlášky přijde obratem na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzovací e-mail s dalšími informacemi. Kdyby potvrzovací e-mail nedorazil, vyplňte prosím a odešlete přihlášku znovu. V případě jakýchkoliv problémů s odesláním a potvrzením nás můžete kontaktovat prostřednictvím záznamníku přihlašovací linky a zanechat nám vzkaz na záznamníku (jméno a tel. číslo), abychom se mohli s vámi spojit (224 812 886). 

Zájemce zveme na cvičení prostřednictvím e-mailové pošty. V případě, že máte spolehlivou e-mailovou adresu, není nutné vyplňovat údaje o bydlišti. Obratem automaticky dostanete na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzení přihlášky s dalšími informacemi.

Cvičení probíhají v délce 120 min ve 2 pololetních cyklech. V podzimním a zimním pololetí cvičíme v říjnu až lednu, v jarním pololetí od února do začátku června. Návštěva cvičení je možná 1 x i vícekrát v týdnu podle výše členského příspěvku. Cvičení probíhají v Praze 1, poblíž Staroměstského nám. a v Praze 2, poblíž Karlova nám.

Mladší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 18.15 16.45
18.45
16.45

Starší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
16.45 a 18:45 - - 18.15

Jógová gymnastika (do 35 let) cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 - - 18.45

Zájemci, kteří mají doporučení od našeho aktivního člena, dostanou slevu z pololetního poplatku 100 Kč a náš člen 150 Kč. Stačí pouze zvolit tuto volbu v rubrice „odkud“ a vyplnit e-mailovou adresu našeho člena.

Přihláška

Vyplňujte prosím s diakritikou. Povinné položky jsou označeny *. Po vyplnění je třeba zatrhnout souhlas se zpracováním osobních údajů v klubové evidenci a vypočítat příklad pro ověření, že jste člověk, a potom formulář odeslat. Po úspěšném odeslání se zobrazí potvrzení a obratem Vám zašleme automatické potvrzení emailem - pokud Vám email nedorazí, přihláška nám nepřišla. V takovém případě nám prosím zavolejte na 224 812 886 a na záznamníku nechejte jméno a telefonní číslo, zavoláme Vám.

Adresa
Kdy mohu cvičit
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
14 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.