Pojďte s námi cvičit!

Přihlašování na stávající pololetí již není možné. Přihlášovací formulář na další pololetí otevřeme na této stránce začátkem června.

Úplně dole na konci přihlášky je třeba zmáčknout tlačítko „Odeslat“. Po odeslání přihlášky přijde obratem na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce potvrzovací e-mail s dalšími informacemi. Kdyby potvrzovací e-mail nedorazil, vyplňte prosím a odešlete přihlášku znovu. V případě jakýchkoliv problémů s odesláním a potvrzením nás můžete kontaktovat prostřednictvím záznamníku přihlašovací linky (224 812 886).

Zájemce zveme na cvičení prostřednictvím e-mailové pošty. V případě, že máte spolehlivou e-mailovou adresu, není nutné vyplňovat údaje o bydlišti. Povinné položky k vyplnění jsou označeny hvězdičkou. Obratem dostanete na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce, potvrzení přihlášky s dalšími informacemi.

Cvičení probíhají ve 2 pololetních cyklech v délce 2 h. V podzimním a zimním pololetí cvičíme v říjnu až lednu, v jarním pololetí od února do začátku června. Návštěva cvičení je možná 1 x i vícekrát v týdnu podle výše členského příspěvku. Cvičení probíhají v Praze 1, poblíž Staroměstského nám. a v Praze 2, poblíž Karlova nám.

Mladší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 18.15 16.45
18.45
16.45

Starší skupiny cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
16.45 - - 18.15

Speciální gymnastika jógy (do 35 let) cvičí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18.45 - - 18.45

Přihláška

Omlouváme se, ale přihlašování není momentálně možné. Přihlašovací formulář na další pololetí bude otevřen začátkem června.